Додаткова безпека в режимі on-line Verified by Visa

verified-by-visa

Verified by Visa – нова послуга, яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.
Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в які беруть участь у цій програмі в Інтернет-магазинах. Це дуже зручно і Ви зможете використовувати для цього Вашу карту Visa.
Додатково до всіх інших переваг – Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте карту тільки один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах які беруть участь у цій програмі, автоматично з’являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (натиснути “Підтвердити”). Ваша особистість буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.
А також, конфіденційна інформація про номер Вашої картки, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів ПриватБанку в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL, тому безпека операцій повністю гарантована.
Для того, щоб перевірити чи безпечне з’єднання, зверніть увагу на адресу сторінки, він починається з «https: //» (незахищені сторінки починаються з «http: //»).
Щоб активувати дану послугу Verified by Visa для Вашої картки Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з Вашим банком.


Понравилась новость? Расскажи другим!

круглосуточная доставка
Бесплатная доставка по всему Киеву и за пределы города 24/7

(044) 230-88-88

(068) 230-88-88 Callback

МЕНЮ
×
МЕНЮ