Послуга MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode ™ — нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того, щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту — Ви можете використовувати вже існуючу. Ви обираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок в мережі.
Кожен раз, коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі MasterCard SecureCode, автоматично з’являється вікно з запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно тільки ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду карти, коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.
Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки Visa, або для того, щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з Вашим банком.круглосуточная доставка
Бесплатная доставка по всему Киеву и за пределы города 24/7

(044) 230-88-88

(068) 230-88-88 Callback

МЕНЮ
×
МЕНЮ